Triple reinforced norky

V našom salóne sa venujeme hlavne zákazkovému šitiu odevov na mieru. V prípade že nemáme materiál podľa vášho priania na sklade, vieme vám ho zabezpečiť. 
Momentálne máme v ponuke krásne tmavé triple reinforced norky - samce značky SAGA. Tieto norky sú výnimočné svojou tmavou farbou, ľahkosťou a krásnym leskom.

Americké marble norky

Radi by sme vám predstavili exkluzívny materiál - americké marble norky. Tieto norky sú prírodnej farby. Ich farebnosť je sama o sebe veľmi zaujímavá takže sú vhodné na kožuch jednoduchšieho strihu. 
 

Pierre Lang

V našom salóne vám s radsoťou predstavíme šperky z firmy Pierre Lang. 
V našom salóne je možné si pozrieť, vyskúšať a kúpiť  kompletnú kolekciu šperkov Pierre Lang. Pierre Lang je špičková rakúska firma, zaoberajúca sa výrobou a predajom šperkov. 
 
Jadro šperkov sa vyrába z mosadze. Na povrchu sú šperky zušľachtené zlatom, rhodiom, rúžovým zlatom alebo ruteniom a to galvanizaciou.
 
Každý šperk sa dá objednať vo viacerých farbách a možnostiach.
 
 Firma Pierre Lang mení kolekcie každého pol roka. Každá kolekcia nadväzuje na tie staršie, vďaka čomu sa šperky veľmi dobre kombinujú. 
 
V prípade záujmu o katalóg, prezentáciu šperkov alebo objednávku nás neváhajte kontaktovať na revaykozusiny@gmail.com / 0910569208
 

 

Materiál

V našom salóne pre vás s radosťou zoženieme presne taký materiál ako si želáte. 
Nová doba, plná novýh možností  platí aj pri kožušinách.

Už dávno neplatí že kožušina musí byť iba v prírodnej farbe.
Či už ste zástanca prírodných farieb, alebo farebných kombinácií   našom salóne pre vás s radosťou zoženieme presne taký materiál ako si želáte. 

Ochranná známka OA

Značka OA znamená 100% overený pôvod kožušiny a odráža záväzok kožušníckeho priemyslu na transparentnosti a vysokej úrovne životných podmienok zvierat.

Pri tvorbe naších produktov používame kožušiny ktoré majú ochrannú známku OA. 
Známka OA vznikla v  roku 2007, na naliehanie spotrebitelov,   značka OA- Origin Assured znamená že  Pôvod kožušín je overený. Čo znamená že tieto zvieratá boli humanne chované a zabité.  


Značka OA bola vyvinutá Medzinárodnou kožušníckou federáciou /IFTF/ v úzkej spolupráci so štyrmi poprednými medzinárodnými domami kožušinových aukcií :

  • American Legend Cooperative

  • Finnish Fur Sales/ SAGA Furs

  • Kopenhagen Fur

  • North American Fur Aucions.

Pravá kožušina

Prečo si vybrať pravú kožušinu? 
Prečo si vybrať pravú kožušinu? 
Pravá kožušina je prírodný produkt ktorý do maloobchodných predajní prichádza s minimálnymi zmenami.
Pri správnej starostlivosti má kvalitná kožušina životnosť 20-30 vďaka čomu sa môže dediť z generácie na generáciu. V tomto prípade sa dá prepracovať alebo prešiť na nové štýlové využitie čo zaručuje jej udržateľnosť. Je to hrejivý materiál ktorý vám zaručí v zime dostatočné teplo bez zbytočného vrstvenia.
Odvetvie kožušín je vysoko regulované, prosperita a udržateľnosť sú základom prevádzok. Prírodná kožušina má omnoho menší ekologický dopad na skládky a oceány rozdiel od umelej kožušiny .
Je to vysoko elegantný materiál vhodný na bežné dni tak isto ako aj na luxusné podujatia.
 

Pravý pyton

V našom salóne sa snažíme neustále zlepšovať a zháňať pre vás najlepšie materiály ktoré sú v ponuke.

Venujeme sa napríklad aj šitiu kožených odevov z pravých Pytonov. Tento materiál je žiadaný najmä na saká, krátke bundičky, vesty. Vyzerá veľmi luxusne v kombinácií s kožušinou. 


Tento materiál je vypracovný v talianku,zviertá sú chované na farmách.Materiál podlieha všetkým kritériam Citesu. K materiálu je certifikát. 
0065Foto- P.Harum
0068Foto- P.Harum
0067Foto- P.Harum
0063Foto- P.Harum
0064Foto- P.Harum
0007Foto- P.Harum

We love colors!

Ak milujete farby, tak ste u nás správne! Prídťe sa pozrieť na našu širokú paletu farieb kožušín. S radosťou Vám pomôžeme si vybrať. 
Z naších kožušín si môžte dať ušiť na zákazkú či už kožúch, vestu alebo lem na vašu bundu . 
13549154 1123140727727116 1358834064 O-2
13553247 1123140731060449 2135041714 N-2
13563344 1123145551059967 1671099541 N-2

Biele norky

Biele norky sú momentálne veľmi obľúbeným materiálom. V našom salóne vám vieme zabezpečiť norky najvyššej kvality. Biele norky môžu byť prírodne biele alebo vybielene. 
Taktiež je rozdiel ci sa odev robí zo samičiek alebo samcov. V našom salóne vám veľmi radi poradíme ohľadne materiálov, predstavíme všetky možnosti a zoženieme materiál podľa vašich predstav.  

So strihom vám buď radi poradíme podľa vašej postavy a materiálu ktorý si vyberiete alebo vám ho spravíme podľa predlohy ktorú si vyberiete. 
 
Biele norky sú vhodné aj na kombináciu napríklad s bielymi líškami alebo striebornou líškou. 
 
Created by run.skHore
Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.
Súhlasím