Líšky

Momentálna ponuka nádherných líšiek kvality SAGA.

Norky

Nové možnosti exkluzívných materiálov - norky. 
Milý zákazníci, ponúkame vám náhľad na exkluzívne norky tejto sezóny. 

V našom salóne sa zaoberáme iba materiálmi iba najvyššej kvality, tu môžete vidieť výber zaujímavých noriek ktoré vám vieme zabezpečiť a ušiť z nich odev na mieru. 

Strih, štýl spracovania a typ odevu je iba na vás, či už mate konkrétnu predstavu alebo potrebujete poradiť, sme tu pre vás! 

Pre viac info alebo cenovú kalkuláciu nás neváhajte kontaktovať,
 

Ochranná známka OA

Značka OA znamená 100% overený pôvod kožušiny a odráža záväzok kožušníckeho priemyslu na transparentnosti a vysokej úrovne životných podmienok zvierat.

Pri tvorbe naších produktov používame kožušiny ktoré majú ochrannú známku OA. 
Známka OA vznikla v  roku 2007, na naliehanie spotrebitelov,   značka OA- Origin Assured znamená že  Pôvod kožušín je overený. Čo znamená že tieto zvieratá boli humanne chované a zabité.  


Značka OA bola vyvinutá Medzinárodnou kožušníckou federáciou /IFTF/ v úzkej spolupráci so štyrmi poprednými medzinárodnými domami kožušinových aukcií :

  • American Legend Cooperative

  • Finnish Fur Sales/ SAGA Furs

  • Kopenhagen Fur

  • North American Fur Aucions.

Strieborné líšky

Strieborné líšky sú jedným z najhonosnejších materiálov v kožušinách. Používajú sa na množstvo využití - či už od príveskov, lemov, golierov, až po vesty, pončá, bolerá a kožuchy. 

V našom salóne používame výhradne nórske strieborne líšky najvyššej kvality. Odevy v nich šijeme priamo na prianie a postavu zákazníka.

Každý z výrobkov z nórskej striebornej líšky v najvyššej kvalite, bude vyzerať honosne s elegantne vďaka samotnej kráse vlasu.


 
 

Americké marble norky

Radi by sme vám predstavili exkluzívny materiál - americké marble norky. Tieto norky sú prírodnej farby. Ich farebnosť je sama o sebe veľmi zaujímavá takže sú vhodné na kožuch jednoduchšieho strihu. 
 

Triple reinforced norky

V našom salóne sa venujeme hlavne zákazkovému šitiu odevov na mieru. V prípade že nemáme materiál podľa vášho priania na sklade, vieme vám ho zabezpečiť. 
Momentálne máme v ponuke krásne tmavé triple reinforced norky - samce značky SAGA. Tieto norky sú výnimočné svojou tmavou farbou, ľahkosťou a krásnym leskom.

Materiál

V našom salóne pre vás s radosťou zoženieme presne taký materiál ako si želáte. 
Nová doba, plná novýh možností  platí aj pri kožušinách.

Už dávno neplatí že kožušina musí byť iba v prírodnej farbe.
Či už ste zástanca prírodných farieb, alebo farebných kombinácií   našom salóne pre vás s radosťou zoženieme presne taký materiál ako si želáte. 

Pravá kožušina

Prečo si vybrať pravú kožušinu? 
Prečo si vybrať pravú kožušinu? 
Pravá kožušina je prírodný produkt ktorý do maloobchodných predajní prichádza s minimálnymi zmenami.
Pri správnej starostlivosti má kvalitná kožušina životnosť 20-30 vďaka čomu sa môže dediť z generácie na generáciu. V tomto prípade sa dá prepracovať alebo prešiť na nové štýlové využitie čo zaručuje jej udržateľnosť. Je to hrejivý materiál ktorý vám zaručí v zime dostatočné teplo bez zbytočného vrstvenia.
Odvetvie kožušín je vysoko regulované, prosperita a udržateľnosť sú základom prevádzok. Prírodná kožušina má omnoho menší ekologický dopad na skládky a oceány rozdiel od umelej kožušiny .
Je to vysoko elegantný materiál vhodný na bežné dni tak isto ako aj na luxusné podujatia.
 

Pravý pyton

V našom salóne sa snažíme neustále zlepšovať a zháňať pre vás najlepšie materiály ktoré sú v ponuke.

Venujeme sa napríklad aj šitiu kožených odevov z pravých Pytonov. Tento materiál je žiadaný najmä na saká, krátke bundičky, vesty. Vyzerá veľmi luxusne v kombinácií s kožušinou. 


Tento materiál je vypracovný v talianku,zviertá sú chované na farmách.Materiál podlieha všetkým kritériam Citesu. K materiálu je certifikát. 
0065Foto- P.Harum
0068Foto- P.Harum
0067Foto- P.Harum
0063Foto- P.Harum
0064Foto- P.Harum
0007Foto- P.Harum

We love colors!

Ak milujete farby, tak ste u nás správne! Prídťe sa pozrieť na našu širokú paletu farieb kožušín. S radosťou Vám pomôžeme si vybrať. 
Z naších kožušín si môžte dať ušiť na zákazkú či už kožúch, vestu alebo lem na vašu bundu . 
13549154 1123140727727116 1358834064 O-2
13553247 1123140731060449 2135041714 N-2
13563344 1123145551059967 1671099541 N-2

Biele norky

Biele norky sú momentálne veľmi obľúbeným materiálom. V našom salóne vám vieme zabezpečiť norky najvyššej kvality. Biele norky môžu byť prírodne biele alebo vybielene. 
Taktiež je rozdiel ci sa odev robí zo samičiek alebo samcov. V našom salóne vám veľmi radi poradíme ohľadne materiálov, predstavíme všetky možnosti a zoženieme materiál podľa vašich predstav.  

So strihom vám buď radi poradíme podľa vašej postavy a materiálu ktorý si vyberiete alebo vám ho spravíme podľa predlohy ktorú si vyberiete. 
 
Biele norky sú vhodné aj na kombináciu napríklad s bielymi líškami alebo striebornou líškou. 
 
Created by run.skHore