O nás 

Sme rodinná firma založená v roku 1988 a jedným z  členov Asociácie kožušníkov Slovenska (http://www.asociaciaks.sk ) s viac ako 30 ročnou tradíciou. 
Naše hlavné zameranie je  zákazkové šitie kožušinových a kožených výrobkov podľa želania zákaznika. 

Radi vám spravíme aj opravú kožuchu alebo koženého odevu. 


   
      Materiály 

 

Na požiadavku zákazníka zabezpečíme akékoľvek materiály na kožené a kožušinové odevy vo vysokéj kvalite. Šijeme zo značkových kožušín z aukčných domov  ako sú SAGA FURS, NAFA, BLACKGLAMA, SWAKARA a AMERICAN LEGEND.

U nás používané kožušiny obsahujú ochrannú značka OA - pôvod kožušiny overený. Čo znamená že kožušina obsiahnutá v danom výrobku pochádza z krajiny, v ktorej platia národné alebo miestne smernice alebo štandardy upravujúce výrobu kožušín.
Značka OA bola vyvinutá Medzinárodnou kožušníckou federáciou /IFTF/ v úzkej spolupráci so štyrmi poprednými medzinárodnými domami kožušinových aukcií :
 
American Legend Cooperative
Finnish Fur Sales/ SAGA Furs
Kopenhagen Fur
North American Fur Aucions.

Značka OA je vyjadrením iniciatívy a záväzku kožušníckeho priemyslu k transparentnosti a vysokej úrovne dobrých životných podmienok zvierat a zákazníkovi potvrdzuje overenie pôvodu kožušiny.
Značka OA znamená 100% overený pôvod kožušiny a odráža záväzok kožušníckeho priemyslu na transparentnosti a vysokej úrovne životných podmienok zvierat.
 
   Každý z našich kúskov je originál vytvorený práve pre vás.
 

 

Created by run.skHore
Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.
Súhlasím