PROFIL

Zákazkový salón Révay kožušiny a koža sa zaoberá spracovaním kožušinových a kožených odevov a doplnkov.

Sme rodinná firma založená v roku 1988 a jedným z  členov Asociácie kožušníkov Slovenska (http://www.asociaciaks.sk ) s viac ako 30 ročnou tradíciou.

Na požiadavku zákazníka zabezpečíme akékoľvek materiály na kožené a kožušinové odevy vo vysokéj kvalite. Šijeme zo značkových kožušín SAGA FURS, NAFA, BLACKGLAMA, SWAKARA, AMERICAN LEGEND.

U nás používané kožušiny obsahujú ochrannú značka OA - pôvod kožušiny overený. Čo znamená že kožušina obsiahnutá v danom výrobku pochádza z krajiny, v ktorej platia národné alebo miestne smernice alebo štandardy upravujúce výrobu kožušín.

Značka OA bola vyvinutá Medzinárodnou kožušníckou federáciou /IFTF/ v úzkej spolupráci so štyrmi poprednými medzinárodnými domami kožušinových aukcií :

American Legend Cooperative

Finnish Fur Sales/ SAGA Furs

Kopenhagen Fur

North American Fur Aucions.

Značka OA je vyjadrením iniciatívy a záväzku kožušníckeho priemyslu k transparentnosti a vysokej úrovne dobrých životných podmienok zvierat a zákazníkovi potvrdzuje overenie pôvodu kožušiny.

Značka OA znamená 100% overený pôvod kožušiny a odráža záväzok kožušníckeho priemyslu na transparentnosti a vysokej úrovne životných podmienok zvierat.

VÍZIA

Našou víziou je so špičkovým nasadením, modernými strihmi a kvalitnými materiálmi uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. S naším osobným prístupom a originalitou sa pokúsime vyhovieť vaším požiadavkám. Každý z našich kúskov je originál vytvorený práve pre vás.

 

 

Created by run.skHore